Qatar Airways'ten sekiz yeni uçuş noktası

3 gün önce

Qatar Airways, daha önce duyurduğu yedi yeni destinasyona ilave olarak 2017 - 2018 döneminde sekiz yeni uçuş noktasına daha seferler başlatacağını duyurdu.

Lufthansa InTouch yeni merkezinde

3 gün önce

Kağıthane'deki yeni ofisin açılışını yapan Lufthansa InTouch Operasyon Direktörü Ulf Widera, "İhtiyaca göre ofisimizde çalışan sayısını arttırabiliriz" diye konuştu.

Turizm Bakanlığı acil önlem paketi hazırlamalı

3 gün önce

Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç turizmin, ülkenin önde gelen sektörlerinden biri olduğunu ve aksaklıkların bir an önce toparlanması gerektiğini belirterek, "Yaşadıklarımızı göz önüne aldığımızda Turizm Bakanlığı'nın acil önlemler paketi hazırlaması gerekiyor" dedi.

Bakanlık kaçak rehberliğe göz mü yumuyor?

3 gün önce

Kıbrıs Türk Rehberler Birliği (KITREB), Turizm ve Çevre Bakanlığı’nın “Kaçak rehberliğe göz yumduğunu ve kendi rehberlerinin ülkeyi tanımasını engellediği” gerekçesiyle bakanlığı eleştirdi.

İspanya'da İstanbul rüzgarı esti

3 gün önce

ICVB-İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu, 29 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında Barselona'da düzenlenen IBTM World Fuarı’nda İstanbul'u tanıttı

Konaklama sektörü destek bekliyor

3 gün önce

TÜROB, iç ve dış politik ve ekonomik gelişmelerden olumsuz konaklama sektörü için vergi ve sigorta borçlarının ertelenmesinden teşvik sisteminin revize edilmesine kadar bir dizi destek talep ediyor.

Destek paketi Egeli turizmcileri sevindirdi

4 gün önce

Ülkemize turist getiren A grubu seyahat acentelerine sağlanan uçak başına 6 bin dolarlık yakıt desteği kapsamının genişletilmesi Egeli turizmcileri sevindirdi.

Alkoçlar'dan Uludağ'a yeni otel

4 gün önce

Alkoçlar Grubu, bu yıl oteller zincirlerine kattığı Antalya ve Bodrum otellerinden sonra şimdi de Uludağ’ daki üçüncü otelinin temelini atıyor.

Bir tatil parasına iki tatil kampanyası başladı

4 gün önce

Yüzde 50’ye varan indirim fırsatlarıyla bir tatil parasına iki tatil yapmanın mümkün olduğunu söyleyen tatilsepeti.com Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz, “Yurt içindeki 300’den fazla otelde, 49 TL’den başlayan fiyatlar sunuyoruz. Erken Rezervasyon Kampanyasından yararlanan tatilciler bu yıl tek tatil parasıyla Belek ve Çeşme’de tatil fırsatı bulacak” diye konuştu.

Corendon en temiz hava yolları arasına girdi

4 gün önce

Uluslararası charter havayolu Corendon Airlines, yolcu başına doğaya salınan karbon miktarı açısından dünyadaki en temiz havayolları sıralamasında 4. Türkiye’deki en temiz havayolları sıralamasında ise birinci sıraya oturdu.