Online okumak için tıklayınız...

Didim'deki İngilizler bizim turizmimizin gizli kahramanları!

10 ay önce

Özellikle yaz dönemlerinde yerli turistler ile İngiliz turistlerin yoğunlukta görüldüğü Ege’nin şirin ilçelerinden Didim’in Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, turizmde zor bir yılın yaşandığını ancak Didim’in bu krizden çok fazla etkilenmediğini söyledi.

Herkesi Didim’e farkı yaşamaya davet ediyorum

10 ay önce

Didim Ticaret Odası Meclis Üyesi ve aynı zamanda Raffinesse Travel'in sahibi deneyimli Turizmci Hikmet Atilla ile Didim turizmi üzerine konuştuk. Didim’in turizmde farklı bir yer odluğuna dikkat çeken Atilla, “Herkesi Didim’de fark yaşamaya bekliyoruz” dedi.

Göksel Demirel: Tembellik zamanı değil!

1 yıl önce

Sektörün deneyimli isimlerinden Göksel Demirel, Göynük de bulunan Diamonds Club Kemer’in yeni Genel Müdürü oldu. Uzun yıllar Akdeniz Bölgesinin çeşitli otellerinde Genel Müdürlük yapan Demirel, sektördeki gelişmeleri turizm yazarı Halil Öncü’ye değerlendirdi.

Bodrum, turistler için bir tutkudur

1 yıl önce

Bodrum Yalıkavak’ta yer alan ve bölgenin tanınmış otelleri arasında bulunan Club Flipper Tatil Köyü’nün Genel Müdürü Hüseyin Softa, turizmdeki gelişmeleri Turizm Yazarı Halil Öncü’ye değerlendirdi.

Gökçen Enç; Turizm Gözbebeğimiz!

1 yıl önce

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, turizmdeki gelişmeleri ve Antalya’ya yansımalarını Turizm yazarı Halil Öncü’ye değerlendirdi.

KKTC Turizm Bakanı Sucuoğlu turizmdeki gelişmeleri değerlendirdi

1 yıl önce

Turizm yazarı Halil Öncü’nün sorularını yanıtlayan KKTC Turizm Bakanı Faiz Sucuoğlu, yeni sezonla ilgili beklentilerini paylaştı. 'Turizmde kriz var' diyerek teslim olmayacaklarını ifade eden Bakan Sucuoğlu, mücadeleye sonuna kadar devam edeceklerini söyledi.

Golf turizmindeki kaybımız büyük

1 yıl önce

2010-2015 yılları arasında Uluslararası Golf Tur Operatörleri Birliği Türkiye Temsilciliği yapan ve şu anda Birdie Golf Holidays acentesi sahibi Kurtuluş Gülşen, Golf turizmindeki gelişmeleri ve yaşanan krizde Golf turizminin nasıl etkilendiğini turizm yazarı Halil Öncü’ye değerlendirdi.

Bu son diyerek 18 yıl daha bekleyemeyiz

2 yıl önce

TÜRSAB Yeniden Platformu üyesi ve ETSTUR Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy, TÜRSAB seçimleri ve süreci ile sektördeki son gelişmeleri değerlendirdi.

Kemer kongre turizminden yararlanamıyor

2 yıl önce

Kemer’de yer alan Limak Limra Otel’in Genel Müdür Yardımcısı Sadi Yıldırım turizmdeki gelişmeleri ve geçen beş aylık sezon ile gelecekteki beklentileri Halil Öncü’ye değerlendirdi.

En büyük rakibimiz kendimiz

2 yıl önce

Açılışının üzerinden bir yıl geçmesine rağmen, Bodrum'un vazgeçilmezleri arasındaki yerini alan Mandarin Oriental Bodrum'un başarısı, Mandarin Oriental kültürünü, Türk misafirperverliğini, iyi bir konum ve mekan avantajını bünyesinde birleştirmesinde saklı.

Dünyanın en prestijli oteli Kapadokya'da

2 yıl önce

Tarihi yapısıyla geçmişe dokunan, sunduğu konforla anı yaşanır kılan ve bugünü sarmalayan Kayakapı Premium Caves–Cappadocia, dünü yarına taşıyan misyonuyla fark yaratıyor.

30'uncu yılımızda geleceği şekillendiriyoruz

2 yıl önce

İçinde Körfez ve Kuzey Afrika ülkelerinin de bulunduğu Orta Doğu pazarının en önemli aktörlerinin başında yer alan Karnak Travel, 30’uncu kuruluş yıldönümünü kutluyor.